Start UTW Wydarzenia INTRYGA

INTRYGA

  W sobotnie popołudnie 30.03.2019, wielu słuchaczy łosickiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku obejrzało spektakl teatralny pt. „Intryga”. Spektakl wystawił amatorski teatr „Dlaczego nie” z Siedlec, działający przy tamtejszym UTW, na zaproszenie łosickiego UTW i przy współpracy z ŁDK.

  Lekką i życiową komedię napisał p. Dariusz Pugacz a wyreżyserował p. Mirosław Łukasiewicz. Obaj panowie grają też w tym spektaklu. Aktorami są słuchacze UTW z Siedlec, blisko współpracujący z młodzieżą zainteresowaną teatrem.

   „Intryga” przedstawia perypetie pewnego małżeństwa, codzienne życie i obowiązki. Mąż ma jednak inny pomysł na małżeńskie życie. Ale od czego jest żona, a także jej sprytne i podstępne koleżanki? Wkraczają do akcji i … się dzieje!

   Intryga świetnie skonstruowana, lekko i wartko prowadzona, zaskakująco profesjonalni aktorzy, którzy bawią się wraz z widzami. Ci, którzy zdecydowali się obejrzeć spektakl nie żałowali i opuszczali salę ŁDK w wyśmienitych humorach. Szkoda, że na widowni zasiadło kilkadziesiąt osób , a mogło o wiele więcej.