Start UTW Wydarzenia TŁUSTY WTOREK

TŁUSTY WTOREK


   We wtorek słuchacze UTW spotkali się z okazji Tłustego Czwartku. Bawili się, raczyli tradycyjnymi pączkami i wszelkim dobrem, które zostało dostarczone na tę okazję dzięki ich zapobiegliwości. Fakt, że jest wtorek a nie czwartek nikomu nie przeszkadzał. Niezgodność czasu jest nieistotna, kiedy jest zgodność w zabawie i radości wspólnego przebywania.

   Spotkanie uświetnił występ Zespołu Pieśni i Tańca Łosice. Powszechny aplauz wzbudziły dzieci z Małej Ziemi Łosickiej. Były wspólne śpiewy znanych piosenek ludowych ale też wspólne tańce. Trudno dorównać w śpiewie czy tańcu członkom Zespołu, ale nikt nie odmówi chęci, serca, zapału i ochoty seniorom. Wniosek nasuwa się oczywisty: PĄCZKI ŁĄCZĄ!


     Oficjalnego otwarcia dokonał p. prezes A. Zając.            Następnie wręczył legitymacje nowym słuchaczom.                                                             Na stołach królowały oczywiście pączki.       Pączki wszystkim bardzo smakowały.                                                   Ale były również i kanapki.


       Coś z tymi kaloriami trzeba było zrobić.                              Można tańczyć w kółeczku lub parami.


                                        A tu niespodzianka - występy Zespołu Pieśni i Tańca Ziemi Łosickiej.


                                Członkowie zespołu porwali do wspólnego tańca również słuchaczy UTW.