Start Aktualności

INAUGURACJA 100 NIEPODLEGŁOŚCI

 


 

RAJD WALENTYNKOWY


 

OGŁOSZENIE - TPZŁ i UTW

     Dnia 01.02.18 r. (czwartek) w Zabużu odbędzie się kulig. Cena 80 zł. Dla członków TPZŁ i UTW 70 zł. Wszystkich chętnych prosimy o zgłaszanie się pod nr tel. 510666933. Godzina wyjazdu będzie podana w terminie późniejszym.

                                                                                                                                                            Zarząd TPZŁ i UTW


 

OPŁATEK 2018

    Dnia 09.01.2018 r. tradycyjnie już w Transgranicznym Centrum Dialogu Kultur odbyło się spotkanie opłatkowe członków TPZŁ, poszerzone w tym roku również o słuchaczy UTW. Spotkanie odbyło się z udziałem władz. Przybyli do nas v-ce starosta p. Karol Szymaniuk oraz burmistrz p. Mariusz Kucewicz. Spotkanie przygotowała w tym roku grupa kulinarna UTW pod kierownictwem p. Grażyny Zadrożniak. Przygotowano duże ilości potraw wigilijnych i nie tylko. Wszystko było bardzo pyszne. Uczestników w tym roku było bardzo dużo - około 80 osób. Cieszy nas to bardzo, że coraz większa grupa seniorów i nie tylko włącza się w działalność w/w stowarzyszeń.

     Na początku v-ce prezes p. Jadwiga Michaluk powitała wszystkich zebranych i po podzieleniu się opłatkiem wszyscy zasiedli do suto zastawionego stołu, by dzielić radość z bycia razem. Odśpiewano również kolędy, te znane i te miej znane. Spotkanie zakończyło się późnym wieczorem w miłej atmosferze.


                                                                                             Na początku trzeba się pomodlić.                                                                                        Następnie podzielić opłatkiem.                              Teraz można pośpiewać.                                                                I zrobić pamiątkowe zdjęcie.                                                                                   A na koniec - porządek musi być.


                                    Śpiewanie kolęd. 
Więcej artykułów…